top

SNOW

MELT

FIREGLASS

DECAVIL F

Citrus

100USI

Kde nás najdete

FAREN s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 269, Sady
686 01 Uherské Hradiště
Česká republika

Regionální manažeři

Aktuální novinky

Spuštěn nový e-shop !!!
Zobrazit více
Publikováno: 16. Únor 2021Aktuality

Kontakt

Youtube

O společnosti FAREN s.r.o.

FAREN s.r.o. má již od roku 2001 výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovenskou republiku od italského výrobce průmyslové ekologické chemie FAREN industrie chimiche SpA, jednoho z největších výrobců chemických produktů v Evropě.

Sídlo naší společnosti a skladové prostory se nachází v Uherském Hradišti. Naše produkty jsou nabízeny jednak formou přímého prodeje koncovému zákazníkovi prostřednictvím obchodních zástupců, zejména v průmyslu a cateringu, ale také prostřednictvím profesionálních distributorů, speciálních maloobchodů, velkoobchodů, e-shopů, nebo přímo u nás v sídle firmy.

FAREN industrie chimiche SpA

Společnost byla založena v r. 1969, v současnosti je jedním z hlavních výrobců na evropském trhu s chemickými produkty, převážně na ekologické bázi. FAREN získala v průběhu několika let statut nadnárodní společnosti s vlastní sítí distributorů téměř po celém světě.

Sídlo firmy v Solaru, 10 km severně od Milána, zahrnuje administrativní a provozní kanceláře, laboratoře pro vlastní výzkum a řízení výroby, výrobu a sklady. Celková rozloha firmy je 57000 m2 z toho 32500 m2 plochy je zastřešeno. Výrobní závod patří k nejmodernějším a nejlépe vybaveným v Evropě. Ze skladů o rozloze 13000 m2 se denně vyexpedují stovky tun produktů do celého světa.

Z bohatého sortimentu, který dnes představuje přes 700 druhů výrobků, Vám nabízíme vysoce kvalitní produkty pokrývající veškeré potřeby čištění, desinfekce, hygieny a povrchových úprav pro:

PRŮMYSL - DOMÁCNOST - CATERING / WELLNESS